Afghan Kush

Odmiana marihuany Afghan Kush to 100% indica pochodząca z regionu Hindu Kush. Rośnie tam dziko, najczęściej w dolinach rzeki Armu Darya, na granicy Tadżykistanu i Uzbekistanu. Posiada fenomenalny i mocny zapach. W smaku jest jak dobry haszysz. Poziom THC może wynosić aż 21,5%. Odmiana marihuany Afghan Kush jest doskonała również do produkcji haszu. Odmiana marihuany Afghan Kush jest mocno ceniona za właściwości medyczne a efekty po paleniu tej znakomitej odmiany marihuany to; odprężenie, uspokojenie, świetnie sprawa się także w uśmierzaniu bólu . Bardzo dobrą cechą odmiana marihuany Afghan Kush jest również jej odporność na choroby i pleśń, natomiast plony indoor przy optymalnych warunkach to zwykle do 450g/m2, a na outdoor do 600g/m2. Wysokość dochodzi do 130cm, natomiast kwitnienie to około 55-60 dni.

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.