Big Bud

Big Bud to odmiana marihuany która potrafi zaskoczyć nawet doświadczonego hodowcę. Jest znana z tego, że jej kwiatostany są tak ogromne, że pod ich ciężarem nawet grube łodygi mają problem i uginają się, niekiedy łodygi ulegają złamaniu, więc warto zwrócić na to uwagę i zabezpieczyć się przed tym stosując kijki, podpórki i wiązania aby utrzymać stabilność łodygi. Odmiana marihuany Big Bud posiada cechy głównie indicy. Polecana czas do delektowania się odmiana marihuany Big Bud to wieczór lub noc gdyż szybko wprowadza użytkownika błogi relaks, usuwa stres a przy większych ilościach wgniata nas w kanapę i kojąco usypia. Odmiana marihuany Big Bud oprócz ponadprzeciętnych wydajnych plonów, tworzy bardzo zbite kwiaty o bardzo intensywnym ostrym aromacie. Odmiana marihuany Big Bud jest szczególnie polecana dla osób mających problemy ze bezsennością, problemy z wysypianiem, stresem. Genetyka tej odmiany to Afghani x Northern Lights x Skunk #1 a poziom THC jest w okolicy 17 %.

 

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.