Bukiet z marihuany najlepszym prezentem na dzień kobiet !

Wyjątkowe bukiety z marihuaną tworzone są w Kalifornii. Nie jest to tani prezent, ale z pewnością dostarcza on niezapomnianych wrażeń.
Dzień Kobiet to wyjątkowy czas, kiedy każda kobieta powinna czuć się doceniona. Zapominalscy, którzy nie przygotowali nic w Walentynki, mogą wykazać się teraz pomysłowością i zaskoczyć swoją partnerkę.
Amerykanie mogą sprezentować swojej kochance specjalny bukiet kwiatów. Wyjątkowe bukiety można zamówić w kalifornijskiej kwiaciarni z ziołami – Lowell Herb. Piękne wiązanki pachną eukaliptusem i starannie wybranymi ziołami, które hodowane są z niezwykłą troską.

 

Dzień kobiet pójdzie z dymem !!
Lowell Herb nie oferuje byle jakich ziół, które można znaleźć na półce w aptece.
Kalifornijscy kwiaciarze wykorzystują do tego bukietu leczniczą marihuanę. Oprócz trawki, można znaleźć tam kwiaty truskawek, świeży liść laurowy oraz lawendę i liście mięty. Koszt takiego prezentu to 400 dolarów, czyli około 1600 złotych. Ten dość drogi podarunek najczęściej zostaje puszczony z dymem, dosłownie.

 

Zdecydowanie jest to jeden z jeden z tych prezentów, z których skorzysta zarówno obdarowana, jak i jej partner, ponieważ trawkę najczęściej pali się w towarzystwie. Warto dodać, że ilość bukietów jest bardzo ograniczona. W każdym z pięciuset bukietów znajduje się 28 gramów organicznej marihuany.
Niestety, nie każdy może zaopatrzyć się w taki prezent. Kwiaciarnia sprzedaje bukiety tylko i wyłącznie osobom z ważną kartą uprawniającą do zakupu leczniczej marihuany.

Wrecz-jej-bukiet-z-marihuana-Niech-dzien-kobiet-pojdzie-z-dymem_article_north

 

Bukiet-z-leczniczej-marihuany4

 

Bukiet-z-marihuany

 

Bukiet-z-leczniczej-marihuany

źródło: planeta.fm