Chemdog

Odmiana marihuany Chemdog jest klasyką od producenta nasion Green House Seeds. Odmiana marihuany Chemdog jest bardzo stabilną i wyjątkową rośliną, stała się rodzicem dla takich perełek jak OG Kush czy Sour Disel. Odmiana marihuany Chemdog znana jest swojego działania mocno psychodelicznego, nie polecana jest dla początkowych konsumentów gdyż działa mocno psychicznie a nie fizycznie, efekt jest mocno odczuwalny w głowie, dlatego jest polecany dla zaawansowanych graczy. Odmiana marihuany Chemdog posiada także cechy znane z odmian marihuana indica – relaksuje ciało, koi stresy oraz niepokój. Odmiana marihuany Chemdog mam idealne działanie na ból, uśmierza duże stany bólowe. Wszystkie te cechy składają się na to, że jest wyśmienitą odmianą marihuany i posiada wielu wielbicieli. Poziom stężenia THC 15-20 % a CBD 1,5 %. Odmiana marihuany Chemdog nie jest mocno wymagająca, wystarczy zapewnić jej podstawowe warunki aby cieszyć się dobrymi zbiorami.

 

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.