Gigantyczna wpadka TVP Info !

Zaskakujący Twitt pojawił się na oficjalnym koncie TVP Info. Jeden z rozgoryczonych pracowników stacji pytał czy szef Panoramy ma zamiar coś zrobić z uciążliwym zapachem marihuany panującym w budynku stacji. 

Wpis opublikowano na oficjalnym koncie TVP Info na Twitterze tuż po północy. 625 tysięcy osób obserwujących publiczną stację miało szansę przez chwilę (wpis szybko został usunięty) przeczytać pełne rozgoryczenia zapytanie.

 

– Znowu czuć marihuanę na klatce. Ciekawe czy dyr. Lichota coś zrobi? – brzmiał wpis.

Mało prawdopodobne jest to, że wpis był żartem lub umyślnie został opublikowany.

Najprawdopodobniej jeden z pracowników TVP Info zapomniał wylogować się ze służbowego konta.

 

Kilka tygodni temu w związku z „zapachem marihuany” na korytarzach budynku Telewizji Polskiej, wybuchła mała afera. Palenie używki było tak intensywne, że do wszystkich pracowników stacji wysłano specjalny komunikat.

Przypominamy wszystkim, że na terenie TVP obowiązuje zakaz palenia nie tylko papierosów, ale i marihuany oraz wszelkich innych narkotyków. Na klatce schodowej przy naszej redakcji notorycznie, niemal codziennie panuje przeraźliwy smród narkotyków, który przenika do naszego newsroomu i utrudnia pracę. Jest to skandaliczne zachowanie i apelujemy, aby zaprzestać takich działań – napisano w komunikacie do pracowników TVP.

 

źródło: Pikio.pl