Jack Herer

Jack Herer jest najczęściej nagradzaną odmianą konopi indyjskiej nazwaną na cześć Jacka Herera, autora książki „The Emperor Wears No Clothes”, zwanej również Hemp Bible, który wniósł ogromny wkład na rzecz popularyzacji marihuany. Swoje niepowtarzalne właściwości Jack Herer zawdzięcza swoim rodzicom Haze x (Northern Lights #5 x Shiva Skunk). Zawartość THC na poziomie 21% daje dla Jack Herera miejsce na czele najmocniejszych odmian cannabis. Równowaga między dwoma biegunami 50% Sativa 50% Indica daje radosny, pełen energii haj. Posiada właściwości medyczne.

Jack Herer należy do prostych i przyjemnych odmian marihuany pod względem hodowli. Rośnie bardzo dynamicznie osiągając maksymalnie do 250 cm wysokości (outdoor). Po kilku tygodniach od posadzenia, ukazują się piękne kwiatostany pokryte przezroczystymi włoskami, które dają wrażenie jak by były pokryte warstwą rosy. Warstwa ta okrywa liście a nawet łodygę i gałęzie. Podczas fazy kwitnienia pozostaje obserwować szczyty z których wydobywa się wspaniały zapach. Umiejętna uprawa outdoor pozwala uzyskać bardzo dobry plon z jednego krzaka.

Działanie płynąca z tej ekskluzywnej odmiany konopi indyjskiej jaką niewątpliwie jest Jack Herer jest naprawdę potężna, że nawet doświadczonych koneserów może wprowadzić w stan zdumienia. Pełna energii, chęci do działania faza powoduje błogie uczucie odprężenia oraz szczęścia, które trwają naprawdę bardzo długo. Idealnym połączeniem energetycznego uniesienia Sativy wraz z charakterystyczną dla Indici niebywałej zawartości żywicy, odmiana marihuany Jack Herer sprawia, że z każdą kolejna degustacją pobudza Twoją kreatywność.

Jack Herer pomaga na brak apetytu, łagodzi ból i stres. Marihuana tej odmiany działa antydepresyjnie i jest skuteczna w walce z bezsennością, stanami lękowymi oraz ADHD. Odmianę cannabis Jack Herer można stosować również jako lek motywacyjny, który stymuluje koncentracje i kreatywność.

CBD wynosi 0,32%.

THC – 21 %

Typ – Sativa: 50% Indica: 50%

Genetyka – Haze x (Northern Lights #5 x Shiva Skunk)

Jack herer3

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.

Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.