Moby Dick

Odmiana marihuany Moby Dick  jest jedną z najsilniejszą odmian marihuany z oferty producenta nasion Dinafem, stężenie THC jest na poziomie 21 %. Odmiana marihuany Moby Dick jest połączeniem White Widow XXL Autoflowering z Haze XXL Autoflowering. Odmiana marihuany Moby Dick jak na odmianę automatyczną wytwarza bardzo duże ilości grubych topów pokrytych żywicą.

Moby Dick jest jedną z odmian marihuany, która uczyniła z Dinafem symbol wysokiej jakości nasion feminizowanych, potwierdzonych w wielu konkursach oraz przez liczne trofea zebrane przez tę odmianę marihuany na przestrzeni lat np. “Girl of the Year” przyznawana przez magazyn Soft Secrets, najlepsza Sativa w Summer Cup 2011, Copa del Plata (Argentyna) czy też fakt, że jest to odmiana marihuany Moby Dick otrzymała najwięcej komentarzy w „Biblii odmian marihuany”

Odmiana marihuany Moby Dick to 80 % sativa i  20 % indica. Odmiana marihuany Moby Dick łączy w sobie najlepsze cechy odmian z których się wywodzi, jest wyselekcjonowaną hybrydą liczącej ponad 15 lat przesławnej White Widow oraz Haze, producenci połączyli najlepsze cechy oby dwóch tych odmian marihuany.

Nasionka marihuany Moby Dick posiadają wyszukany aromat i smak o delikatnych nutach cytrusów oraz łączą w sobie zapach drewna, sosny, kadzidła można też wyczuć odrobinę pieprzy.  Jej działanie jest silne i długotrwałe. Moby Dick to idealna odmiana marihuany do relaksu i odprężenia. Daje magiczny  haj który wprowadza Cię w głęboki stan upojenia psychoaktywnego.

Okres dojrzewania odmiany marihuana Moby Dick jest w miarę szybki bo tylko 60-70 dni indoor. Nasiona Moby Dick są wykazują dużą odporność na pleśń.

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.