Super Skunk

Super Skunk to aromatyczna i bardzo mocna odmiana marihuany (poziom THC powyżej 17%) przeznaczona głównie do uprawy indoor. Super skunk to ceniona i klasyczna odmiana konopi ceniona przez znawców tematu. Odmiana marihuany Super Skunk pojawił się na rynku w 1990 roku i od razu zyskał bardzo duża popularność, praktycznie z miejsca wygrywając festiwal Cannabis Cup w kategorii odmian z przewagą cech Indica. Szczep tej odmiany konopi to duża przewaga indica bo aż 80 %. Dzięki swoim cechą oraz niezawodności jest bardzo popularna wśród hodowców, cieszy się niezmiennie nienaganną opinią. Odmiana marihuany Super Skunk nie potrzebuje dużej troski aby odwdzięczyć się pięknymi mocnymi i aromatycznymi topami marihuany pokryte cudnymi kryształkami. Wiele znawców twierdzi, że odmiana marihuany Super Skunk ma wielką zaletę, że hodowca może mieć mniej doświadczenia niż użytkownik. Bardzo dobry plon otrzymywany z metra kwadratowego jest osiągalny w bardzo dobrym czasie bo już około 60 – 70 dni. Wysokość tej odmiany marihuany osiąga do około 120 cm. Haj po użytkowaniu odmiany konopi Super Skunk daje bardzo dobre odprężenie, relaks oraz uspakaja. Ta odmiana cannabis jest krzyżówka przełomowego Skunk#1 ze starą, czystą, haszową odmianą Afghani.

SUper skunk d super_skunk_s super-skunk-

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.