8 Ball Kush

Odmiana marihuany 8 Ball Kush ma pochodzenie z górzystych trenów między Afganistanem a Pakistanem. Odmiana marihuany 8 Ball Kush pachnie jak Haszysz i nie bez powodu jest jedną z najlepszych odmian marihuany do produkcji haszyszu.  8 Ball Kush to bardzo niska odmiana marihuany rośnie maksymalnie 80-90 cm, idealnie sprawdza się SOG oraz SCROG. Odmiana marihuany 8 Ball Kush produkuje gęste topy i bardzo twarde łodygi. 8 Ball Kush jest bardzo łatwa w kolekcjonowaniu, jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne więc może być polecana początkującym kolekcjonerom. Odmiana marihuany 8 Ball Kush w smaku jest jak rasowy Kush z pikantnymi akcentami. Odmiana marihuany 8 Ball Kush przy odpowiednich warunkach dostarcza użytkownikowi bardzo dobry plon w bardzo krótki czasie bo kwitnie 50 -60 dni. Poziom THC w odmianie marihuany 8 Ball Kush to około 18 % dając efekt ciężkiego ciała, niesamowicie uwydatnia doznania umysłowe, dźwięk, smak, dotyk oraz czucie, produkt godny polecenia.

8-ball-kush

8 ball kush 1 8-ball-kush-rostlina

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.