Amnesia Haze

Odmiana marihuany Amnesia Haze to legenda holenderskich coffeshopów. Potomkowie Amnesi, to Afghani Hawaiian x Laos x Jamaica, Amnesia Haze dołączyła do grona najlepszych hybryd Haze. Zawartość THC wynosi 22%. Sativa 80% i 22% indica dzięki czemu nie musimy dużo konsumować aby otrzymać pożądany efekt, mocno wydajna.

Odmiana marihuany Amnesia Haze  nie przysporzy kłopotów w uprawie nawet początkującemu rolnikowi, gdyż nie wymaga specjalnie dużo opieki i pracy. Bardzo szybko młoda roślina pokazują swój kształt. Okres oczekiwania na zbiory to jedyny minus tej odmiany konopi indyjskiej, gdyż trzeba czekać około czterech miesięcy (do 170 dni). Bardzo stabilne rośliny pokrywają się wielokolorowymi włoskami, dzięki czemu otrzymujemy świeży i owocowy smak. Odmiana marihuany Amnesia Haze osiąga 80-210 cm wysokości (w zależności od miejsca hodowli), a z jednego krzaka można wykrzesać nawet 750 gram, ale wymaga to dość gorącego klimatu (Północnej Afryce, Kalifornii czy Australii). Uprawa outdoor dla jak najlepszego plonu, powinna odbywać się w szklarniach.Odmiana marihuany Amnesia Haze jest wrażliwą rośliną podatną na problemy z pogodą, insektami czy nawodnieniem co znacząco wpływa na ilość i jakość plonu. Po ścięciu rośliny należy ją dobrze wysuszyć dla uzyskania najlepszego efektu. Mimo długiego czasu oczekiwania wersja konopi indyjskiej, Amesia Haze w pełni usatysfakcjonuje nawet najwybredniejszych koneserów jest to bowiem jedna z najlepszych odmian marihuany na świecie.

Amnesia Haze ma przyjemny, świeży, owocowy smak i orzeźwiający aromat.  Konsumpcja tej odmiany nie tylko jest przyjemna, ale dzięki dużej zawartości THC daje prawdziwego kopa który zadowoli każdego degustatora. Energetycznie – kreatywna faza doprawiona poczuciem dobrego humoru. Jednym słowem to prawdziwa  Amnezja to kwintesencja cudownej marihuany.

Medycznie Amnesia Haze pomaga uporać się z lękamistresem, a nawet bólem. Ta odmiana cannabis używana, aby pomóc w walce niepokojem, migreną,  ADHD, astmą.

 

THC – 22 %

Typ – Sativa: 70% Indica: 30%

Genetyka – Afghani Hawaiian x South East Asian x Jamaican

Amnesia haze

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.

Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.