Blueberry

Odmiana marihuany Blueberry to w przeważającej części Indica bo około 80 % natomiast 20 % to Sativa. Odmiana marihuany Blueberry to klasyka gatunku i istnieje na rynku od lat 70. Odmiana marihuany Blueberry w optymalnych warunkach potrafi zaskoczyć swoim obfitym plonem, produkuje gęste kwiaty na mocnych łodygach. Odmiana marihuany Blueberry mam przepiękne kolory które kolejno przechodzą od czerwonego, poprzez fioletowy do niebieskiego, z którego końcowym kolorem jest lawenda (jasno-niebieski-fioletowy). Smak, który wyraźnie czuć to jagody, które uwiedzie niejednego konesera, aromat mocno owocowy. Haj który stwarza ta odmiana marihuany jest długi i euforyczny. Poziom THC w Blueberry jest w okolicy 20 %. Odmiana marihuany Blueberry jest też zdobywcą nagród w świecie marihuany, zdobyła między innymi:

1 miejsce na High Time Cannabis Cup 2000

3 miejsce na High Time Cannabis Cup 2001

Mocną stroną odmiany marihuana Blueberry to zachowanie długiej „świeżości”. Od strony medycznej odmiana Blueberry dobrze radzi sobie z bólem, depresją oraz bezsennością.

bl blue

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.