Chocolope

Odmiana marihuany Chocolope może zmylić nazwą bo nie pachnie ani nie smakuje jak czekolada bardziej czuć miły aromat przypominający zapach kawę. Palenie odmiany marihuany Chocolope przywodzi kojący, intelektualny haj. Świetnie sprawdza się w walce ze stresem, stanami lękowymi czy objawami depresji. Stężenie THC w odmianie marihuany Chocolope jest na poziomie około 20 % i posiada ogromną przewagę genów sativa. Odmiana marihuany Chocolope rośnie dość wysoka ale idzie sobie z tym poradzić poprzez dobry trening. Odmiana marihuany Chocolope jest także zdobywcą wielu nagród:

1 Miejsce – Hydro – Highlife Cup 2008
2 Miejsce – Sativa – High Times Cannabis Cup 2007
2 Miejsce dla Coffeeshopu za Chocolope – High Times Cannabis Cup 2007
2 Miejsce – Hydro – Highlife Cup 2007
3 Miejsce – Hydro – Highlife Cup 2009
3 Miejsce dla Coffeeshopu za Chocolope – High Times Cannabis Cup 2008
3 Miejsce – Indoor Bio – Spannabis 2008
3 Miejsce – Hollyweed Cup 2006

Taki wiele nagród może świadczyć o wielu zaletach które doceni każdy kolekcjoner.

chocolope1 chocolope-seed

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.