Ciastka z marihuaną

W Tarnowie policja u pary, która była podejrzewana o uprawę i posiadanie konopi znaleźli masło oraz ciasteczka z marihuaną. Teraz 28 latek i 26 letnia kobieta odpowiedzą za to przed sądem. Ich dorobek to kilka sztuk krzaków konopi w rejonie Tarnowa oraz dwie małe sadzonki w szafie wnękowej w domu. Trudno ich nazwać narkotykowymi bossami ale kara która im grozi to trzy lata pozbawienia wolności.

Najciekawszą rzeczą było to, co funkcjonariusze znaleźli w lodówce zatrzymanej pary. Znajdowało się tam pół kilograma masła konopnego oraz ciasteczka z marihuaną. Pomysłowa para w ten smaczny sposób para wprowadzała swoje konopne produkty w obieg.

Podczas przesłuchania zdradzili recepturę swoich wypieków. To nowy pomysł na dystrybucję marihuany. Kucharze amatorzy usłyszeli zarzuty w tarnowskiej prokuraturze. Są oskarżeni o uprawę, posiadanie oraz wprowadzanie w obieg marihuany. Nie zostali aresztowanie, został zastosowanych wobec nich dozór policyjny oraz poręcznie majątkowe.

Czy teraz ktoś uzupełni lukę w rynku i pojawią się nowi kucharze w rejonie Tarnowa? Myślę, że Tarnów zatęskni za smacznymi ciastkami z marihuaną.

 

 

 

 

 

Obydwoje zatrzymani usłyszeli zarzuty w tarnowskiej prokuraturze. Są oskarżeni o uprawę, posiadanie oraz wytwarzanie narkotyków. Nie zostali aresztowani, zastosowano wobec nich dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

Parze grożą teraz trzy lata więzienia.