Golden Tiger

Odmiana marihuany Golden Tiger zapewni użytkownikowi maksymalnie psychodeliczny odjazd, działanie odmiany marihuany Golden Tiger jest długie, stymuluje zmysły, niepolecana dla niedoświadczonego użytkownika powoduje stany dużej euforii. Bez problemu konkuruje z z najlepszymi sativami Haze. Odmiana marihuany Golden Tiger wywodzi się od świetnej rośliny matki Malawi i męskiej rośliny Meo Thai co jest rekomendacją samą w sobie.

Topy odmiany marihuana Golden Tiger są grube i soczyste, naładowane kannabinolami co daje im potężną moc. W smaku odmiana marihuany Golden Tiger jest słodko – cytrusowa czym zaskarbi sobie podniebienia smakoszy. Jest to 100 % Sativa !

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.