Green Crack

Green Crack to odmiana marihuany o mocnym aromacie owoców cytrusowych ale najmocniej odczuwamy smak mango. To odmiana marihuany, która jest łatwa w uprawie, posiada znakomite walory smakowe oraz daje energetycznego i mocnego kopa dzięki sporej dawce THC około 20% oraz CBD na poziomie około 0,7 %. Cieszy się sporą popularnością  w Kalifornii,europejscy koneserzy pomału odkrywają jej walory. Odmiana marihuany Green Crack świetnie działa na zmęczenie, stres oraz koi stany depresje. Odmiana marihuany Green Crack pomaga w przypadkach choroby Leśniowskiego-Crohna, która atakuje jelita, żołądek, przełyk a nawet usta i penetruje w głąb ściany przewodu pokarmowego oraz przy chemioterapii,  gdyż redukuje nudności i stymuluje apetyt.

Odmiana marihuany Green Crack pochodzi od dwóch potomków Skunk #1 oraz Ruderalis. Jest to silna i bardzo produktywna roślina konopi. Odpowiednia zarówno do indooru jak i do outdooru. Rośnie niezbyt wysoko w granicach od 60cm do 90cm, dużą zaletą jest to, że zbiorów można dokonywać już po 8 tygodniach. Zbiory z odmiany marihuany Green Crack są bardzo wydaje i mogą sięgać do 600 g/m2. Topy odmiana marihuany Green Crack są o wiele gęstsze niż przy przeciętnej odmianie Sativa oraz są gęsto pokryte żywicą.

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.