Hollands Hope

Odmian marihuany Hollands Hope jest utytułowaną odmianą outdoor, jedną z pierwszych w pełni zaaklimatyzowanych odmian outdoor w Holandii, z wczesnych lat ‘80.  Odmiana marihuany Hollands Hope jest bardzo odporna na pleśń, wykazuje wysoką wytrzymałość na niskie temperatury, możemy zacząć ją zbierać końcem września lub na początku października po około 8 tygodniach kwitnienia. Jest bardzo stabilną odmianą marihuany.

Odmian marihuany Hollands Hope to wysokiej jakość Indica. Jest wysokiego wzrostu (około 1-2 metry) i daje duże zbiory w zależności od zapewniony warunków. Należy też pamiętać aby umiarkowanie dozować nawozy, gdyż zdarza się przerost formy nad treścią, przez co odmiana marihuany Hollands Hope może mieć więcej liści niż topów.

Odmiana marihuany Hollands Hope jest od lat stabilną i wydajną rośliną do upraw outdoor. Topy mają słodki smak i powodują ciężkie upalenie, dlatego też przypadnie do gustu większości użytkownikom. Upalenie trwa dość długo, dzięki czemu ta odmiana marihuany stała się ulubieńcem wielu hodowców. Przy zapewnieniu odpowiednich warunków roślina mocno się rozrasta i daje obfity plon. Jest szczególnie polecana do uprawy outdoor.

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.