Marihuana w restauracji po Kuchennych rewolucjach !!

Policja z Sosnowca znalazła marihuanę w restauracji, w której Magda Gessler przeprowadziła Kuchenne Rewolucje. 29-letni właściciel Il Pino został zatrzymany przed lokalem.

Właściciel restauracji Il Pino w Sosnowcu zatrzymany przez policję. Jak donosi portal twojezaglebie.pl to właśnie ten lokal na początku kwietnia gościła ekipę Kuchennych rewolucji z Magdą Gessler na czele. W Il Pino funkcjonariusze odnaleźli kilogram przygotowanych do suszenia krzewów konopi indyjskich. Z ustaleń lokalnej prasy wynika, że ktoś anonimowo poinformował policję o marihuanie w lokalu, w którym Magda Gessler dokonała rewolucji.  Kiedy funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego właściciela Il Pino tuż pod drzwiami lokalu, ten przyznał się, że wewnątrz budynku schowane są krzewy marihuany.

Policja onalazła paczkę z marihuaną oraz sprzęd służący do jej uprawy w części gospodarczej restauracji „w przemyślnie ukrytym pomieszczeniu”. Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego poręczenie majątkowe. 29-latek został również objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

Takiej promocji Kuchennych Rewolucji Magda Gessler się z pewnością nie spodziewała.

rew rew1

 

źródło: se.pl