Mataro Blue

Mataro Blue to odmiana marihuany warta uwagi, gdyż posiada bardzo dobre właściwości kolekcjonerskie. Odmiana marihuany Mataro Blue to głównie indica, która praktycznie od początku kwitnięcia produkuje topy mocne pokryte żywicą. Odmiana marihuany Mataro Blue ma bardzo mocny zapach, dużą ciekawostką jest, że przy niższych temperaturach zmienia kolor na niebiesko – fioletowy. Odmiana marihuany Mataro Blue to dość niska roślina bo dorasta do zaledwie 70 – 90 cm. Odmiana marihuany Mataro Blue posiada bardzo mocny zapach gdzie dominującą nutą jest gorzka pomarańcza. Okres kwitnięcia odmiana marihuany Mataro Blue to około 60- 65 dni. Poziom zawartości THC to około 18 %. Efekty odmiana marihuany Mataro Blue jest bardzo relaksujący i uspokajający, mocno i szybko działa wprawiając użytkownika w błogi stan. Przy optymalnych warunkach odmiana marihuany Mataro Blue potrafi rozpieścić kolekcjonera wysokim plonem sięgającym nawet do 550g/m2

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.