White Widow

Chyba nie ma osoby znającą temat, która nie słyszała o legendzie odmian marihuany jaką jest White Widow czyli popularna Biała Wdowa. Wyselekcjonowana początkiem lat 90-tych XX wieku odmiana marihuany wyznaczyła nowy kierunek dla białych odmian marihuany.

Do 1994 roku odmiana marihuany White Widow zdobyła wiele nagród na konkursach Cannabis Cup. Ta odmiana marihuany swoją nazwę White czyli Biała zawdzięcza wyglądzie, ponieważ topy odmiany White Widow w czasie kwitnienia pokrywają się białymi kryształkami trichomów, które dają wrażenie, że roślina jest pokryta białymi kryształkami śniegu.

Kolekcjonerzy wybierają odmianę marihuany White Widow dla jakości, doznań, działania, smaku i aromatu odmiany, jest to klasyka gatunku. W warunkach indoor odmiana marihuany White Widow osiąga przeważnie do 100 cm wysokości a zbiory to ok  400-450g/m2 co można uznać za niezły wynik.

Użytkownicy cenią odmianę marihuany White Widow za niesamowicie relaksujący i potężny haj, który może być odczuwalny przez dłuższy czas. Przy większej ilości użytkownicy opisują wrażenia jako wręcz psychodeliczne. odmiana marihuany White Widow działa także pobudzająco na apetyt. White Widow mimo, że nie jest medyczną odmianą marihuany może być stosowana do celów medycznych dzięki głównie działaniu mocno relaksacyjnemu i odprężającemu. Łagodzi bóle, lęki a także pomaga w depresjach czy bezsenności przy czym haj nie zamula i nie powoduje uczucia paranoi innych nieprzyjemnych skutków. Ta odmiana marihuany jest godna poleceniu, każdy zapalony fascynat zielonych przyjemności powinien jej skosztować. Kiedy powstawała ta odmiana marihuany była jedną z najmocniejszych odmian a poziom THC sięgał 20 %.

recenzja-white-widow-5

White-Widow-bud1

 

 

 

whitewidowwHD

 

ja

 

Użytkownicy uwielbiają aromat odmiany marihuany White Widow, który posiada nuty lekko sosnowe a czasami nawet cytrusowe. Odmiana marihuany White Widow ma delikatnie pikantny smak.

 

Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
Strona nie namawia do zażywania narkotyków oraz do wysiewy nasion. Informacje zawarte zawarte w opisach służą celom edukacyjnym nie są zachętą do łamania prawa.